Hayalinizdeki seyahatleri planlıyoruz… 

Hayalinizdeki seyahati ya da macerayı belli bir zaman aralığına ya da bir tur grubuna bağlı kalmaksızın, beklentileriniz doğrultusunda dizayn etmek isterseniz ” Kişiye Özel Turlar ” tam size göre! Yapmak istediğiniz seyahati belirleyin, ya da gelin birlikte seçelim. Uzak ya da yakın, kısa ya da uzun olsun, hiç önemi yok. Üstelik dilediğiniz macerayı da ekleyebilirsiniz,ya da yeterliliklerinize göre birlikte seçebiliriz. Seyahat uzmanlarımızın her detayı bir terzi titizliği ile çalışarak hazırladığı kişiye özel turlar ile seyahat etmenin keyfini yaşayın. İsterseniz tek başınıza isterseniz sevdikleriniz, çalışma arkadaşlarınız ya da aileniz ve çocuklarınızla birlikte unutulmaz bir yolculuk yapın.

Öncelikle sizi dinliyoruz… 
Sizinle beklentilerinizi, hayallerinizi, anılarınıza imza atacak maceralarınızı konuşuyoruz. Bu ön görüşmede seyahat beklentilerinizi analiz edip sizin için en doğru seyahat rotalarını, en tatmin edici ve güvenli maceraları belirliyoruz. Seyahatinizin her aşamasını planlarak gideceğimiz coğrafyada dilediğiniz otel ve uçuş seçeneklerini, rehber taleplerinizi, aktiviteleri belirleyerek alternatifler oluşturuyoruz. Gideceğiniz bölgeye özgü bütün bilgileri sizinle paylaşıyoruz. Doğa aktiviteleri, maceralar,görülmeye değer yerler, kültürel miraslar ve cazibe noktaları, gastronomi zenginlikleri, alışveriş imkanları, eğlence mekanları ve daha birçok ayrıntı…
Seyahatiniz ile ilgili oluşabilecek yeni ihtiyaçlara göre  sizi yönlendiriyor, tüm ihtiyaçlarınız için tedarik dahil bir çok danışmanlık hizmeti veriyoruz.. Memnuniyetinizi maksimum düzeyde tutmak için her an yanınızda olmayı önemsiyoruz.

× Whatsapp İletişim Hattı