Alpinist ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğimiz sayesinde sizlere hem turlarımızda daha iyi hizmet vereceğiz, hem de tur katılımınız ile vereceğimiz kod ile Alpinist ürünlerinde Montis indirimi kazanacaksınız.

Yüzde yüz yerli üretim anlayışını benimseyen Alpinist markasının mağazalarından ve web sitesinden yapacağınız alışverişler ile de turlarımızdan indirimli faydalanma imkanınız olacak. Ayrıca Alpinist markası altında toplanan dünyaca ünlü outdoor ürünlerine de Montis indirimi ile ulaşacaksınız.

Kampanya Koşulları

Alpinist alışverişlerinden kazanılan Montis indirimi

Yurtiçi Turları: Alpinist mağazaları ve www.montis.com.tr websitesinden yapacağınız alt limitsiz alışverişleriniz sonunda verilecek özel Montis kodu ile yurtiçi turlarımızda %15 indirim hakkı kazanacaksınız.

Her yurtiçi turu için Alpinist müşteri katılımları kontenjanlar ile sınırlıdır. Turun, Montis tarafından belirlenen kalkışı için gerekli en az kişi sayısına ulaşamaması, Alpinist kontejanının dolu olması, hava durumu vb. nedenlerden iptali/ertelenmesi halinde indirim hakkınızı yukarıda belirtilen şartlar ve Montis Trips & Expeditions tur sözleşmesi dahilinde istediğiniz yurtiçi turu için kullanabilirsiniz. Alpinist alışverişleriniz sonunda verilen kodunuz ile tek seferlik katılma hakkınız bulunmaktadır.

Yurtdışı Turları: Alpinist mağazaları ve www.alpinist.com.tr websitesinden yapacağınız 1000 TL alt limitli alışverişleriniz sonunda verilecek özel Montis kodu ile yurtdışı turlarımızda turun satış birimine göre 100 USD ve ya 100 EURO indirim hakkı kazanacaksınız.

Her yurtdışı turu için Alpinist müşteri katılımları kontenjanlar ile sınırlıdır. Turun, Montis tarafından belirlenen kalkışı için gerekli en az kişi sayısına ulaşamaması, Alpinist kontejanının dolu olması, hava durumu vb. nedenlerden iptali/ertelenmesi halinde indirim hakkınızı yukarıda belirtilen şartlar ve Montis Trips & Expeditions tur sözleşmesi dahilinde istediğiniz yurtdışı turu için kullanabilirsiniz. Alpinist alışverişleriniz sonunda verilen kodunuz ile tek seferlik katılma hakkınız bulunmaktadır.

Turlardan kazanılan Alpinist indirimi

Turlarımıza katılımlarınız sonunda vereceğimiz Alpinist indirim kodu ile Alpinist mağazalarından ve www.alpinist.com.tr web sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde %20 indirim hakkı kazanacaksınız.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Montis ve Alpinist’de saklıdır.

Kampanya 05.08.2019-31.12.2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında hiking, trekking veya kamp ürünlerinden herhangi bir ürün içeren ve toplam alışveriş tutarı 150 TL ve üzeri olan tüm Decathlon Hesap üyesi müşteriler faydalanabilecektir. Decathlon Hesap üyeliği ücretsiz olup, https://goo.gl/7Qpy5f adresinden üyelik başlatılabilir.

Kampanya kapsamında Decathlon Hesap üyeleri, Montis’in tüm günübirlik Pazar yürüyüşlerinden veya yurtiçi turlarından %25 indirimli faydalanabilecektir. İndirim websitesi üzerinden belirlenen liste fiyatları üzerinden uygulanacaktır.

Kampanyaya hak kazanan katılımcılar her hafta Cuma günü e-posta yoluyla bilgilendirilecektir. Kendilerine e-posta yoluyla hak kazanımı iletilen müşteriler ileri tarihe yönelik günübirlik Pazar yürüyüşlerinden ve yurtiçi turlardan %25 indirimli faydalanabilecektir. Bunun için tek yapılması gereken kendilerine gelen e-postayı Montis yetkilisine iletmektir. Montis iletişim ve rezervasyon için: kampanya@montis.com.tr/0312 440 05 85 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

Kampanya hem Decathlon mağazalarından hem de decathlon.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Günübirlik Pazar yürüyüşleri yalnızca Ankara; yurtiçi turlara ise Türkiye'nin her yerinden katılım sağlanabilir; turlar Ankara, Antalya, Kayseri, Erzurum, Dalaman, Aksaray buluşmalıdır.

Kampanya dönemi boyunca her müşteri tek seferlik katılma hakkına sahiptir. Decathlon Hesap üyeleri kampanyadan 15.01.2020’ye kadar faydalanmaya devam edebilecektir.

Kampanya, kontenjanlarla sınırlıdır. Her bir günübirlik tur için ayrılan Decathlon Hesap müşterisi kontenjanı 4; her bir yurtiçi tur için ayrılan Decathlon Hesap üyesi kontejanı ise 2’dir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Montis ve Decathlon’da saklıdır.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Decathlon sorumlu değildir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza https://goo.gl/NU1R9b adresinden ulaşabilirsiniz.