Alpinist ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğimiz sayesinde sizlere hem turlarımızda daha iyi hizmet vereceğiz, hem de tur katılımınız ile vereceğimiz kod ile Alpinist ürünlerinde Montis indirimi kazanacaksınız.

Yüzde yüz yerli üretim anlayışını benimseyen Alpinist markasının mağazalarından ve web sitesinden yapacağınız alışverişler ile de turlarımızdan indirimli faydalanma imkanınız olacak. Ayrıca Alpinist markası altında toplanan dünyaca ünlü outdoor ürünlerine de Montis indirimi ile ulaşacaksınız.

Kampanya Koşulları

Alpinist alışverişlerinden kazanılan Montis indirimi

Yurtiçi Turları: Alpinist mağazaları ve www.montis.com.tr websitesinden yapacağınız alt limitsiz alışverişleriniz sonunda verilecek özel Montis kodu ile yurtiçi turlarımızda %15 indirim hakkı kazanacaksınız.

Her yurtiçi turu için Alpinist müşteri katılımları kontenjanlar ile sınırlıdır. Turun, Montis tarafından belirlenen kalkışı için gerekli en az kişi sayısına ulaşamaması, Alpinist kontejanının dolu olması, hava durumu vb. nedenlerden iptali/ertelenmesi halinde indirim hakkınızı yukarıda belirtilen şartlar ve Montis Trips & Expeditions tur sözleşmesi dahilinde istediğiniz yurtiçi turu için kullanabilirsiniz. Alpinist alışverişleriniz sonunda verilen kodunuz ile tek seferlik katılma hakkınız bulunmaktadır.

Yurtdışı Turları: Alpinist mağazaları ve www.alpinist.com.tr websitesinden yapacağınız 1000 TL alt limitli alışverişleriniz sonunda verilecek özel Montis kodu ile yurtdışı turlarımızda turun satış birimine göre 100 USD ve ya 100 EURO indirim hakkı kazanacaksınız.

Her yurtdışı turu için Alpinist müşteri katılımları kontenjanlar ile sınırlıdır. Turun, Montis tarafından belirlenen kalkışı için gerekli en az kişi sayısına ulaşamaması, Alpinist kontejanının dolu olması, hava durumu vb. nedenlerden iptali/ertelenmesi halinde indirim hakkınızı yukarıda belirtilen şartlar ve Montis Trips & Expeditions tur sözleşmesi dahilinde istediğiniz yurtdışı turu için kullanabilirsiniz. Alpinist alışverişleriniz sonunda verilen kodunuz ile tek seferlik katılma hakkınız bulunmaktadır.

Turlardan kazanılan Alpinist indirimi

Turlarımıza katılımlarınız sonunda vereceğimiz Alpinist indirim kodu ile Alpinist mağazalarından ve www.alpinist.com.tr web sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde %15 indirim hakkı kazanacaksınız.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Montis ve Alpinist’de saklıdır.