WEB SİTESİ GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Web sitemizi  ( www.montis.com.tr ) ziyaret etmeniz ve sitemiz aracılığı ile sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik ve Güvenlik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site aracılığı ile sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu ” Gizlilik ve Güvenlik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

MONTIS Turizm Eğt.Org.İnş.San.Tic.Ltd Şirketi veya MONTIS Trips & Expeditions Seyahat Acentası adı altında varlık gösteren acentamız, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması,geri bildirim değerlendirmeleri, ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında MONTIS Turizm Eğt.Org.İnş.San.Tic.Ltd Şirketi veya MONTIS Trips & Expeditions Seyahat Acentası adı altında varlık gösteren acentamız bünyesinde kullanılmaktadır.

MONTIS Turizm Eğt.Org.İnş.San.Tic.Ltd Şirketi veya MONTIS Trips & Expeditions Seyahat Acentası adı altında varlık gösteren acentamız, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de verilen kişisel verilerinizi satmamaktadır.

MONTIS Turizm Eğt.Org.İnş.San.Tic.Ltd Şirketi veya MONTIS Trips & Expeditions Seyahat Acentası adı altında varlık gösteren acentamız, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin bir rezervasyon deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

MONTIS Trips & Expeditions e-bülten veya herhangi toplu e-posta ile haberleşme listelerinden ayrılmak istiyorsanız, size iletilen e-bültenin en alt bölümünde bulunan “bu bülteni bir daha almak istemiyorsanız buraya tıklayınız.” bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Müşteri ve misafir bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin ve misafirin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ve Misafir ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri ve Misafir değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin montis.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar MONTIS Turizm Eğt.Org.İnş.San.Tic.Ltd Şirketi veya MONTIS Trips & Expeditions Seyahat Acentası adı altında varlık gösteren acentamızın sorumluluğunda değildir.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair

MONTIS Turizm Eğt.Org.İnş.San.Tic.Ltd Şirketi veya MONTIS Trips & Expeditions Seyahat Acentası adı altında varlık gösteren acentamız,web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

İletişim

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

MONTIS Trips & Expeditions Seyahat Acentası

Ahmet Rasim Sok. No: 1/ A, Güzeltepe Mah., Çankaya, Ankara

Tel: 0 312 440 05 85

E-posta: info@montis.com.tr